Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Obsługa Sprzedaży ObSp 2.08.A

ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu i inne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 811
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 63.92 MB
Nazwa pliku: obsp_windows_2.08.1.exe

[inne wersje programu Obsługa Sprzedaży ObSp]
Obsługa Sprzedaży ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Funkcjonalność rozwiązania umożliwia prowadzenie ewidencji zakupów, dowolną organizacje asortymentu produktów, obsługę kasy i banku, oraz pełną obsługę należności i zobowiązań. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu metodą FIFO, LIFO lub z dowolnej dostawy oraz automatyczne wystawianie dokumentów WZ.

Obsługa Sprzedaży ObSp posiada praktyczne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, umożliwia na bieżąco prezentacje podstawowych zestawień i wykresów dotyczących sprzedaży. Program wspomaga także zarządzanie przedsiębiorstwem, dzięki modułowi planowania pracy oraz licznym zestawieniom pozwalającym na niezwykle dokładną analitykę sprzedaży i jej rentowności. Interfejs programu jest przejrzysty i intuicyjny, umożliwiający szybki dostęp do kluczowych opcji.

Aby usprawnić pracę z programem dodaliśmy podświetlenia pól wymaganych oraz sugerowanych w najczęściej wykorzystywanych dialogach.

Pola wymagane zostały oznaczone kolorem czerwonym, natomiast kolorem żółtym zostały oznaczone pola sugerowane lub zawierające nieprawidłowe treści.

W celu zwiększenia przejrzystości i usprawnienia pracy z programem wprowadziliśmy zmiany dotyczące kolumn na konkretnych dialogach (dłużnicy, faktury seryjne, wierzyciele). Rozwiązanie to pozwala na:

włączanie/wyłączanie kolumn;

zmianę szerokości kolumn;

zmianę pozycji kolumn;

filtrowanie po wybranych kolumnach;

wyszukiwanie krokowe (poprzez bezpośrednie wpisanie wartości lub jej początkowej treści);

sortowania po wybranej kolumnie;

zmianę kierunku sortowania (rosnąco/malejąco);

zapamiętywanie aktualnych ustawień.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone a jedynie znacznie spowolnione.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.