Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Genius ScrollToo T355 Laser Mouse Driver 1.3.04

Genius ScrollToo T355 Laser Mouse Driver 1.3.04 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki GENIUS.

Liczba pobrań: 146
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GENIUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ioCentre_v1.3.zip
Genius ScrollToo T355 Laser Mouse Driver 1.3.04 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy GENIUS.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić AMD Radeon HD7790 Catalyst Performance Graphics Driver 12.101.2. i Toshiba Satellite T110 Synaptics Touchpad Driver 13.1.2 for Wind. Aplikacja Genius ScrollToo T355 Laser Mouse Driver 1.3.04 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.