Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-73PVM-S2 (rev. 1.0) NVIDIA Chipset Driver 16.11 for

Gigabyte GA-73PVM-S2 (rev. 1.0) NVIDIA Chipset Driver 16.11 for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Liczba pobrań: 212
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_chipse...
Gigabyte GA-73PVM-S2 (rev. 1.0) NVIDIA Chipset Driver 16.11 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway MX6910 WIDCOMM Bluetooth Driver 5.0.1.1200 for XP i Lenovo ThinkPad T510 Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Windo. Gigabyte GA-73PVM-S2 (rev. 1.0) NVIDIA Chipset Driver 16.11 for poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.