Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway E-295C Agere Modem Driver 2.1.75 for XP

Gateway E-295C Agere Modem Driver 2.1.75 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Agere.

Liczba pobrań: 222
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Agere
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Modem_Agere_2.1.75_XPx86X...
Gateway E-295C Agere Modem Driver 2.1.75 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Agere.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway MX7120 Card Reader Driver 1.02 for XP i Acer Aspire V5-571 Realtek Audio Driver 6.0.1.6690 Upgrade for W. Programiści Agere zadbali, by Gateway E-295C Agere Modem Driver 2.1.75 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.