Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L775D BIOS 1.50

Toshiba Satellite L775D BIOS 1.50 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Liczba pobrań: 192
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: bios-20120626164949.zip
Toshiba Satellite L775D BIOS 1.50 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L775D BIOS 1.50, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ12NGX Qualcomm Modem Driver 2.0.7.0 for Windows 7 czy ASRock H61M-HVS Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7. Aplikacja Toshiba Satellite L775D BIOS 1.50 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.