Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NVIDIA Quadro/Tesla Display Driver 310.34 Beta for XP64

NVIDIA Quadro/Tesla Display Driver 310.34 Beta for XP64 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma NVIDIA.

Liczba pobrań: 197
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 310.34-quadro-tesla-winxp...
NVIDIA Quadro/Tesla Display Driver 310.34 Beta for XP64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz NVIDIA Quadro/Tesla Display Driver 310.34 Beta for XP64, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L770D Atheros Bluetooth Filter Driver Package lub Brother MFC-7240 Printer Uninstall Tool 1.0.12.0. NVIDIA Quadro/Tesla Display Driver 310.34 Beta for XP64 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.