Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI H61MA-E35 (B3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.41.

MSI H61MA-E35 (B3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.41. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 74
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: intel_sct_mb.zip
MSI H61MA-E35 (B3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.41. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCYB15KX/P Power Management Software 6.0.1.07270 for i Gigabyte GA-MA790GP-DS4H (rev. 1.0) BIOS F6. Programiści Intel zadbali, by MSI H61MA-E35 (B3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.41. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.