Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit Fatal1ty F-I90HD ATI AHCI/RAID Driver 7.3 for XP

Abit Fatal1ty F-I90HD ATI AHCI/RAID Driver 7.3 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Liczba pobrań: 198
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 73sb_xp64.zip
Abit Fatal1ty F-I90HD ATI AHCI/RAID Driver 7.3 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad R61 SoundMax HD Audio Driver 6.10.1.7255 for Vis i MSI U180 Wind Netbook Realtek LAN Driver 7.043.0321.2011 for Win. Abit Fatal1ty F-I90HD ATI AHCI/RAID Driver 7.3 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.