Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T530i Sierra WWAN Driver 1.0.45.0

Lenovo ThinkPad T530i Sierra WWAN Driver 1.0.45.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sierra Wireless.

Liczba pobrań: 276
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sierra Wireless
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 8awt16ww.exe
Lenovo ThinkPad T530i Sierra WWAN Driver 1.0.45.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sierra Wireless.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad T530i Sierra WWAN Driver 1.0.45.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Clevo P570WM Intel Chipset Driver 9.3.0.1026 for Windows 8 czy Cypress USB to Serial Adapter Driver 3.0.11.0 for Vista. Aplikacja Lenovo ThinkPad T530i Sierra WWAN Driver 1.0.45.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.