Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad SL500c ODD Firmware Update Utility FWSB10

Lenovo ThinkPad SL500c ODD Firmware Update Utility FWSB10 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 164
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fwsb10.zip
Lenovo ThinkPad SL500c ODD Firmware Update Utility FWSB10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad SL500c ODD Firmware Update Utility FWSB10, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell OptiPlex XE WLAN Driver 5.60.18.8-34 for Windows 7 czy Lenovo ThinkPad T61p Power Management Driver 1.65.05.21. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad SL500c ODD Firmware Update Utility FWSB10 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.