Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron k8Ultra-U BIOS 1.03

Albatron k8Ultra-U BIOS 1.03 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Albatron.

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Albatron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS5CULi5CK8Ultra-U_Pro5...
Albatron k8Ultra-U BIOS 1.03 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Albatron.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić AMD Radeon HD 6480G Graphics Driver 9.12.8.0 for Windows 8 i Sager NP2280 SIS LAN Driver 1.14.01.00. Albatron k8Ultra-U BIOS 1.03 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.