Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCYB33KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows

Sony Vaio VPCYB33KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Sony.

Liczba pobrań: 71
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOAOTH-04122011-1040.EXE
Sony Vaio VPCYB33KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Sony Vaio VPCYB33KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony KDL-55HX751 BRAVIA HDTV Firmware 1.402EUA lub Logitech C200 Webcam Driver 13.80.853.0 for Windows 8. Kod programu Sony Vaio VPCYB33KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.