Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05

Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Razer.

Liczba pobrań: 212
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Razer
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Razer_BlackWidow_Driver_v...
Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Razer.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell OptiPlex 755 ADI Audio Driver 5.10.1.7255 czy Acer Aspire 7730G Intel Graphics Driver 14.34.4.4964 for XP. Razer BlackWidow Stealth Edition Keyboard Legacy Driver 1.05 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.