Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Au

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Au jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki CREATIVE.

Liczba pobrań: 115
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFTI_PCDRV_LB_2_17_0009.e...
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Au są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Au, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Aspire 7736ZG Ralink WLAN Driver 3.0.2.0 for Windows 7 lub Panasonic KX-MB2030FX Multi-Function Station Utility/Driver 1.16. Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Au poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.