Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Vision HT Series Nuvoton CIR Driver 2.5.1003

ASRock Vision HT Series Nuvoton CIR Driver 2.5.1003 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Nuvoton.

Liczba pobrań: 188
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nuvoton
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Nuvoton_Win8-64_Win8v2.5....
ASRock Vision HT Series Nuvoton CIR Driver 2.5.1003 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nuvoton.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz ASRock Vision HT Series Nuvoton CIR Driver 2.5.1003, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ASRock FM2A55M-VG3 AMD Display Driver 8.982 for Windows 8 czy HP 2000-2b16NR Ralink WLAN Driver 5.0.2.0. ASRock Vision HT Series Nuvoton CIR Driver 2.5.1003 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.