Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron Zino TEAC DV-28SW Firmware D2G

Dell Inspiron Zino TEAC DV-28SW Firmware D2G to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Teac.

Liczba pobrań: 149
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Teac
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R284484.zip
Dell Inspiron Zino TEAC DV-28SW Firmware D2G jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Teac.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Dell Inspiron Zino TEAC DV-28SW Firmware D2G jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Nikon D4 Firmware A:1.04 / B:1.02 czy MSI Z68A-G45 (G3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.41.1. Dell Inspiron Zino TEAC DV-28SW Firmware D2G to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.