Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7

Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 135
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_audio_realtek_f...
Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad R51 Power Management Driver 1.65.05.21, czy Philips 241P3LES/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Programiści REALTEK zadbali, by Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.