Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SoftwareCheck 6.5 Pro

Aplikacja automatycznie inwentaryzuje zasoby plikowe na stacjach roboczych w sieci LAN/WAN. Przeglądane są też rejestry, instalacje, charakterystyczne miejsca, właściwości plików zapisane przez producentów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 407
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: KERN Communications Systems Poland
Rozmiar: 17.91 MB
Nazwa pliku: SCheck65Demo_setup.exe

[inne wersje programu SoftwareCheck]
Aplikacja automatycznie inwentaryzuje zasoby plikowe na stacjach roboczych w sieci LAN/WAN. Przeglądane są też rejestry, instalacje, charakterystyczne miejsca, właściwości plików zapisane przez producentów. Identyfikacja wykorzystuje rozbudowany algorytm identyfikacyjny oraz bazę wzorców, która jest stale automatycznie poszerzana o nowe informacje. Działanie SoftwareCheck polega na okresowym uruchamianiu skanera - np. podczas logowania użytkownika na stacji roboczej lub za pomocą dyskietki audytowej i ładowaniu wykonanych w ten sposób skanów do centralnej bazy inwentaryzacyjnej.

Kreator podsumowań audytowych pozwala wykorzystać raporty predefiniowane lub wykonać własne raporty w dowolnej szacie graficznej i zawartości oraz eksportować je do wielu formatów (HTML, PDF, e-mail, Excel itp).

Demo pozwala na przejrzenie przykładowych danych oraz zeskanowanie i inwentaryzację do 5 własnych stacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.