Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 12.10 for Win

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 12.10 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 83
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_chipset-usb_fm2...
Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 12.10 for Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić NVIDIA Quadro 2000M Display Driver 9.18.13.697 i Sony Vaio VPCZ11MGX/X Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0. Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 12.10 for Win poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.