Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A75M-D2H (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3.0

Gigabyte GA-A75M-D2H (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 174
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ah...
Gigabyte GA-A75M-D2H (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire E1-571 Broadcom Card Reader Driver 15.4.7.1 Upgrade i HP 2000-2b16NR BIOS F.13 for Windows 7/Windows 8. Kod programu Gigabyte GA-A75M-D2H (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.