Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06

ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 173
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SystemTools_Win7-64_Win7_...
ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCYB13KX/G Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6167 for Win czy Brother MFC-J5910DW Printer Network Connection Repair Tool 1.1.0. Aplikacja ASRock ION 3D 152B NVIDIA System Tools Utility 6.06 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.