Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-945PL-S3 (rev. 3.x) BIOS FB

Gigabyte GA-945PL-S3 (rev. 3.x) BIOS FB to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 335
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_bios_ga-945pl...
Gigabyte GA-945PL-S3 (rev. 3.x) BIOS FB to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-945PL-S3 (rev. 3.x) BIOS FB, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte Q1742N Intel RST Driver 11.0.0.1032 for Windows 7 czy EVGA P67 SLI Marvell E-Sata Driver 1.1.0.1909. Gigabyte GA-945PL-S3 (rev. 3.x) BIOS FB poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.