Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Adobe AIR 3.7.0.2090

Adobe AIR to technologia, która umożliwia korzystanie z programów nowej generacji na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi. Pozwala również tworzyć aplikacje.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Adobe Systems Incorporated
Rozmiar: 17.99 MB
Nazwa pliku: AdobeAIRInstaller_3.7.0.2...

[inne wersje programu Adobe AIR]
Adobe AIR to świetne środowisko programistyczne. Umożliwia korzystanie z programów nowej generacji na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Android, Apple iOS (przez Adobe AIR) i BlackBerry Tablet OS. Jest także środowiskiem, w którym mozna uruchamiać różne aplikacje RIA tworzonych za pomocą HTML, AJAX, Flash i Flex. Największe zalety Adobe AIR to między innymi obsługa tysięcy bibliotek kodów z otwartym dostępem, możliwość wprowadzania niestandardowych funkcji programowych i sprzętowych, zwarte środowisko uruchomieniowe - programiści mogą automatycznie pakować AIR 3 ze swoimi aplikacjami, aby uprościć proces instalacji, a także zabezpieczane treści wideo za pomocą programu Adobe Flash Access 3. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.

Adobe AIR to także renderowanie grafiki 2D i 3D z pełnym przyspieszeniem sprzętowym. Zdaniem Adobe, jest ono 1000 razy szybsze w porównaniu z wersjami Flash Player 10 i AIR 2. Programiści mogą animować miliony obiektów z płynnym renderowaniem 60 klatek na sekundę i tworzyć gry o wysokiej jakości.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.