Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron KM18G Pro BIOS 1.01a Beta

Albatron KM18G Pro BIOS 1.01a Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Albatron.

Liczba pobrań: 125
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Albatron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS5CNVIDIA5CKM18G_Pro5C...
Albatron KM18G Pro BIOS 1.01a Beta jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Albatron.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-MA790GP-DS4H (rev. 1.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstal i Sony Vaio VPCYB35KX/S Atheros WLAN Driver 10.0.0.75 for Windows . Programiści Albatron zadbali, by Albatron KM18G Pro BIOS 1.01a Beta były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.