Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad L530 Power Management Driver 1.66.0.21 for Windo

Lenovo ThinkPad L530 Power Management Driver 1.66.0.21 for Windo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 169
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: geku16ww.exe
Lenovo ThinkPad L530 Power Management Driver 1.66.0.21 for Windo to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCYB15KX/P Care Software 8.1.0.10120 i Lenovo ThinkPad Edge E325 Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Windows. Kod programu Lenovo ThinkPad L530 Power Management Driver 1.66.0.21 for Windo został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.