Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.1

Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Amazon.

Liczba pobrań: 415
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Update_kindle_3.1_B00A.bi...
Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.28.4.28, czy ASIX MCS7830 USB to Ethernet Controller Driver 1.0.0.17 for Wind. Programiści Amazon zadbali, by Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.