Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 (rev. 1.0) BIOS U1f Beta

Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 (rev. 1.0) BIOS U1f Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 234
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Z68XUD3.U1f.zip
Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 (rev. 1.0) BIOS U1f Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Dimension 8300N NVIDIA GeForce4 MX 420 Display Driver 42.38 i ASUS VivoBook S550CA BIOS Flash Utility 2.41.1 for Windows 8 x64. Kod programu Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 (rev. 1.0) BIOS U1f Beta został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.