Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA IDE Driver 703 for XP

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA IDE Driver 703 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 156
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_ide_nv...
Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA IDE Driver 703 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Nvidia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA IDE Driver 703 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCYB35KX Marvell Atheros AR8131 LAN Driver 1.0.0.36 f, czy ASUS VivoBook S550CB Intel Rapid Start Technology Driver 2.1.0.1. Programiści Nvidia zadbali, by Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA IDE Driver 703 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.