Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock VisionX Series Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.135 for XP

ASRock VisionX Series Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.135 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 193
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Bluetooth_Atheros_XP_XP64...
ASRock VisionX Series Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.135 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz ASRock VisionX Series Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.135 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gateway MX6910 Intel Graphics Driver 7.14.10.1147 for Vista lub Foxconn A74MX-S BIOS 813F1P09. Programiści Atheros zadbali, by ASRock VisionX Series Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.135 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.