Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221

EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LucidLogix.

Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LucidLogix
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: VUMVP_2.1.221_MB.rar
EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LucidLogix.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS Maximus V GENE BIOS 1707 i Gateway MX6110 ATI Graphics Driver 8.143 for XP. EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.