Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-VT890P (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall Driver 5.

Gigabyte GA-VT890P (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall Driver 5. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy VIA.

Liczba pobrań: 198
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_v...
Gigabyte GA-VT890P (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall Driver 5. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki VIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-VT890P (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall Driver 5., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell OptiPlex 580 P2312H Monitor Driver A00 czy AMD Radeon HD 6380G Graphics Driver 9.12.8.0 for Windows 8. Aplikacja Gigabyte GA-VT890P (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall Driver 5. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.