Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Optiplex 160 TEAC DV-28PUB Firmware 2AC

Dell Optiplex 160 TEAC DV-28PUB Firmware 2AC jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Teac.

Liczba pobrań: 236
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Teac
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TEAC_DV-28PUB-EXTERNAL-US...
Dell Optiplex 160 TEAC DV-28PUB Firmware 2AC jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Teac.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Dell Optiplex 160 TEAC DV-28PUB Firmware 2AC, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI GT60-0NF Intel WiDi Driver 3.1.26.0 for Windows 7 lub MSI P67S-C43 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6813. Dell Optiplex 160 TEAC DV-28PUB Firmware 2AC poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.