Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Vision HT Series XFast LAN Utility 6.61.1880

ASRock Vision HT Series XFast LAN Utility 6.61.1880 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma ASRock.

Liczba pobrań: 188
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFastLANv6.61.1880_WHQL.z...
ASRock Vision HT Series XFast LAN Utility 6.61.1880 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma ASRock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock Vision HT Series XFast LAN Utility 6.61.1880 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA Chipset Driver 16.07 for czy Toshiba Satellite U400 Remote Control Manager 2.3.0.8 for Vista6. Programiści ASRock zadbali, by ASRock Vision HT Series XFast LAN Utility 6.61.1880 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.