Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer Blade R2 Firmware 1.02.10

Razer Blade R2 Firmware 1.02.10 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Razer.

Liczba pobrań: 126
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Razer
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RazerBladeKeyboardFirmwar...
Razer Blade R2 Firmware 1.02.10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Razer.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Razer Blade R2 Firmware 1.02.10 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte U2442D ELAN Touchpad Driver 10.14.0.5 for Windows 7 x64 czy Gateway MT6730 Sigmatel Audio Driver 6.10.5609.0 for Vista. Programiści Razer zadbali, by Razer Blade R2 Firmware 1.02.10 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.