Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Brother MFC-9460CDN Printer Driver Language Switching Tool 1.0.1

Brother MFC-9460CDN Printer Driver Language Switching Tool 1.0.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Brother.

Liczba pobrań: 311
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Brother
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DrvLangChg_10111.EXE
Brother MFC-9460CDN Printer Driver Language Switching Tool 1.0.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Brother.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Brother MFC-9460CDN Printer Driver Language Switching Tool 1.0.1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell Alienware Aurora ATI Radeon HD 5870 Display Driver 8.74 for lub Vizio CA24T-B1 Intel Chipset Driver 9.3.0.1021 for Windows 8. Brother MFC-9460CDN Printer Driver Language Switching Tool 1.0.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.