Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E220s Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Window

Lenovo ThinkPad Edge E220s Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 80
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g1w613ww.exe
Lenovo ThinkPad Edge E220s Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad Edge E220s Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Window, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Canon PIXMA MG5320 Printer AirPrint Firmware 1.1 czy Sony Vaio VPCZ11DGX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64. Kod programu Lenovo ThinkPad Edge E220s Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Window został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.