Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCYB14KX/S Notebook Utilities 1.0 for Windows 7

Sony Vaio VPCYB14KX/S Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 100
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOAOTH-57900000-0041.EXE
Sony Vaio VPCYB14KX/S Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCYB14KX/S Notebook Utilities 1.0 for Windows 7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac czy ASRock B75 Pro3-M/MVP Intel SBA Utility 1.0.4 for Windows 7/Wind. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCYB14KX/S Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.