Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

System Mechanic Professional 6.0

Znakomity programu, który pozwoli utrzymać komputer w dobrej kondycji. System Mechanic Professional to zestaw 6 potężnych narzędzi diagnostycznych usprawniających pracę PC i umożliwiających uporanie się z większością problemów, które można napotkać w czasie pracy z systemem.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 251
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: iolo technologies, LLC
Rozmiar: 33.95 MB
Nazwa pliku: SystemMechanic6Pro.exe

[inne wersje programu System Mechanic Professional]
Najnowsza wersja programu, który pozwoli utrzymać komputer w dobrej kondycji. System Mechanic Professional to zestaw 6 potężnych narzędzi usprawniających pracę PC i umożliwiających uporanie się z większością problemów, które można napotkać w czasie pracy z systemem. Aplikacja zawiera System Mechanic 6, który umożliwia m.in. zwiększenie przepustowości połączenia z Internetem, zarządzanie rejestrem Windows, zmianę blisko stu nieudokumentowanych ustawień Windows, usunięcie z dysku niepotrzebnych plików i dzięki modułowi SpyHunter chroni lokalny komputer przed oprogramowaniem szpiegowskim (spyware, malware).

Dodatkowo w skład pakietu wchodzi program antywirusowy, zapora ogniowa (firewall), program do odzyskiwania przypadkowo skasowanych plików, moduł chroniący przed wykradzeniem danych osobistych oraz narzędzie do całkowitego wymazywania plików z dysku twardego. Program w wersji 30-dniowej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.