Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_v...

[inne wersje programu Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri]
Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić SMSC LAN9514 Ethernet Adapter Driver 2.6.0.8 for Windows 8 i Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Software 1.00A for. Programiści Nvidia zadbali, by Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.