Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Genius Gila Mouse Driver 5.0

Genius Gila Mouse Driver 5.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki GENIUS.

Liczba pobrań: 438
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GENIUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Gila20Driver_V5.0_2013031...
Genius Gila Mouse Driver 5.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy GENIUS.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Genius Gila Mouse Driver 5.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Inspiron 531 AMD Radeon HD 2400 PRO Graphics Driver 8.49 czy Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv. Genius Gila Mouse Driver 5.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.