Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Supermicro X9DAX-iF-HFT Realtek Audio Driver R270

Supermicro X9DAX-iF-HFT Realtek Audio Driver R270 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 202
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Vista_Win7_Win8_R270.zip
Supermicro X9DAX-iF-HFT Realtek Audio Driver R270 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Supermicro X9DAX-iF-HFT Realtek Audio Driver R270, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ22AGX/B Realtek ATI HDMI Audio Driver 6.0.1.6251 f czy MSI H61M-G35 (G3) Intel Graphics Driver 9.17.10.2817. Supermicro X9DAX-iF-HFT Realtek Audio Driver R270 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.