Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock FM2A75M-ITX R2.0 AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Driver 3.3

ASRock FM2A75M-ITX R2.0 AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Driver 3.3 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 151
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Floppy_Win8-64_Win8_Win7-...
ASRock FM2A75M-ITX R2.0 AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Driver 3.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz ASRock FM2A75M-ITX R2.0 AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Driver 3.3, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania OCZ Toolbox 4.2.0.3430 / Vertex 3 Firmware 2.25 lub Lenovo Thinkpad L530 Power Manager Utility 6.38 for Vista/Window. ASRock FM2A75M-ITX R2.0 AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Driver 3.3 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.