Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung 460UXN LCD Monitor Driver 1.0

Samsung 460UXN LCD Monitor Driver 1.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Liczba pobrań: 217
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SM460UXN.exe
Samsung 460UXN LCD Monitor Driver 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Samsung 460UXN LCD Monitor Driver 1.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad T430s Ericsson WWAN Driver 8.0.8.4 for Windows 8 czy MSI Z68A-GD80 (G3) Intel RST Preinstall Driver 10.5.0.1027. Kod programu Samsung 460UXN LCD Monitor Driver 1.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.