Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-8VM800PMD-775-RH (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall

Gigabyte GA-8VM800PMD-775-RH (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy VIA.

Liczba pobrań: 119
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_v...
Gigabyte GA-8VM800PMD-775-RH (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki VIA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway LT31 Realtek LAN Driver 6.221.0424.2009 for Vista i MSI Z77MA-G45 BIOS 1.8. Programiści VIA zadbali, by Gigabyte GA-8VM800PMD-775-RH (rev. 1.0) VIA SATA RAID Preinstall były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.