Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft USB Wireless Mouse Driver 9.3.161.0 for Windows 7/Wind

Microsoft USB Wireless Mouse Driver 9.3.161.0 for Windows 7/Wind to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma MICROSOFT.

Liczba pobrań: 354
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MICROSOFT
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20532767_ede6ab2236cec4a8...
Microsoft USB Wireless Mouse Driver 9.3.161.0 for Windows 7/Wind jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MICROSOFT.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Microsoft USB Wireless Mouse Driver 9.3.161.0 for Windows 7/Wind to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock Z75 Pro3 Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi, czy Albatron PX915P4 Pro Bios R1.37a Beta. Microsoft USB Wireless Mouse Driver 9.3.161.0 for Windows 7/Wind poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.