Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX925X Pro-R Realtek Audio Driver 1.10(BETA)

Albatron PX925X Pro-R Realtek Audio Driver 1.10(BETA) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 77
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CAudio5CRealte...
Albatron PX925X Pro-R Realtek Audio Driver 1.10(BETA) to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Albatron PX925X Pro-R Realtek Audio Driver 1.10(BETA), posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. MSI 760GM-P23 (FX) Realtek LAN Driver 8.10.1226.2012 for Windows czy Toshiba Satellite Pro C850 Synaptics Touchpad Driver 15.3.38.2 f. Aplikacja Albatron PX925X Pro-R Realtek Audio Driver 1.10(BETA) może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.