Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PM800 Pro(V2.0) Realtek Audio Driver 3.64

Albatron PM800 Pro(V2.0) Realtek Audio Driver 3.64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 231
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CAudio5CRealte...
Albatron PM800 Pro(V2.0) Realtek Audio Driver 3.64 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Albatron PM800 Pro(V2.0) Realtek Audio Driver 3.64, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ124GX/B Notebook Utilities 1.0 for XP czy Acer Aspire E1-531G Broadcom WLAN Driver 6.30.59.20 for Windows . Aplikacja Albatron PM800 Pro(V2.0) Realtek Audio Driver 3.64 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.