Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FlashFXP 5.0 build 3615 BETA

FlashFXP to rozbudowany klient FTP posiadający wiele zaawansowanych funkcji. Doskonale nadaje się do częstego transferu danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 466
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Flash FXP
Rozmiar: 4.96 MB
Nazwa pliku: FlashFXP50_3615_Portable....

[inne wersje programu FlashFXP]
FlashFXP to klient FTP, FTPS, SFTP, umożliwiający bezproblemową wymianę danych pomiędzy komputerem lokalnym a serwerem. Teraz wszystkie dokumenty, zdjęcia, muzykę, wideo i wiele innych możemy w szybki i wygodny sposób umieścić na serwerze. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.

FlashFXP umożliwia połączenie pomiędzy komputerem a serwerem w celu wymiany plików. FlashFXP umożliwia również połączenie dwóch zdalnych serwerów, gdzie jeden serwer może stanowić backup, co jest kolejną znaczącą funkcją programu. Program pozwala synchronizować dwie witryny internetowe, wznawiać przerwane połączenia, synchronizować katalogi, tworzyć harmonogram pobierania i wiele innych. FlashFXP współpracuje z

serweramir proxy (FTP, HTTP, wsparcie dla Socks 4/5) oraz protokołami SSL i TLS, SSH. Interfejs został skonstruowany tak, aby poruszanie i nawigowanie po programie było jak najszybsze i jak najprostsze a pomóc ma w tym funkcja wykorzystywana przez wiele programów „drag and drop”.

UWAGA

Jest to wersja BETA, która może zachowywać się dość niestabilnie.

Po 30 dniach wersja ta przestaje działać.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.