Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA X79 FTW Atheros Bluetooth Driver 1.14.8 for Vista

EVGA X79 FTW Atheros Bluetooth Driver 1.14.8 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 150
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: atheros_vista.exe
EVGA X79 FTW Atheros Bluetooth Driver 1.14.8 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz EVGA X79 FTW Atheros Bluetooth Driver 1.14.8 for Vista, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Mini 311-1110TU Realtek Card Reader Driver 6.1.7100.30098 A f lub Toshiba Satellite R850 Intel Wireless Display 2.0.29T for Window. Aplikacja EVGA X79 FTW Atheros Bluetooth Driver 1.14.8 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.