Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-8I945GMH-RH (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver

Gigabyte GA-8I945GMH-RH (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 124
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_drver_raid_in...
Gigabyte GA-8I945GMH-RH (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar Hi-Fi Z77X Ver. 5.x Intel RAID Preinstall Driver 11.0.0. i Sony Vaio VPCZ11LHX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind. Gigabyte GA-8I945GMH-RH (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.